štěňata tosa inu k odběru

tosa inu štěňata na prodej - tosa inu puppies - tosa inu welpen - tosa inu pupps - tosa inu cuccioli

Všechna štěňata připravená k odběru jsou vakcinovaná, čipovaná, mají vystaven mezinárodní očkovací průkaz, jsou zkontrolována veterinárním lékařem. Veškeré rady a chovatelský servis jsou u nás samozřejmostí. 15 let zkušeností s tímto plemenem. 

Při odběru si od nás odnesete kromě štěňátka :-) také výbavu na první dny v novém domově (krmení na které je u nás zvyklé, pamlsky, hračku, misku, obojek, vodítko...)

K ODBĚRU NÁDHERNÝ PEJSEK


V rodokmenu štěňat nejúspěšnější psi v historii Evropského chovu v kombinaci s přímou japonskou línií, kterou nese otec štěňat Daiki.Línie Světových vítězů, Evropských vítězů a japonských YOKOZUNA šampionů - např. IBUKI TARO 2nd NATIONAL YOKOZUNA JAPAN MYOKOZUNA TSUNA ARASH, IBUKI TARO NATIONAL YOKOZUNA.Otec : Daiki od Janusow (import Polsko) - vysoký, mohutný pes, povahově úžasný,klidný, přátelský,přivítá každou návštěvu. Jediný pes této krevní línie v České republice.Daiki je vnuk legendárního japonského psa YUME NO MEIGETSU SW.

Matka : Seiko of Malizi Doghouse - krásná,kompaktní fenka perfektí tělesné stavby, sytě červené barvy. Její otec šampion Asanagi import Rusko, babička z matčiny strany import Litva po otci import z  USA - Pearson´s Bossy (krevní línie USA - Japonsko)

 

VOLNÝ PEJSEK - AVAILABLE MALE

3 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Kontaktní adresa

Kristýna Malinovská

Mysločovice (okres Zlín)

Czech republic


Tel.:     +420 739 054 706
E-mail:   dogsmd27@gmail.com
Web:     www.malizidoghouse.cz

For English/WhatsApp  +420 739 054 706Buďte s námi také na facebooku
Dotaz / Rychlý kontakt
Antispam: Zadejte prosím číslo 58