Španělský mastin štěňata-Spanish mastiff puppy

Španělský mastin štěňata - Spanish mastiff puppies - Mastín español puppies - Mastif Hiszpański szczenięta - Spaanse mastiff-puppy's

PŘIJÍMÁME REZERVACE NA ŠTĚŇATA ŠPANĚLSKÉHO Mastina 

Štěňata jsou na světě!! Odběr bude možný od konce listopadu. 

VÝBORNÉ ZDRAVOTNÍ VÝSLEDKY, FANTASTICKÁ POVAHA, ŠPIČKOVÝ EXTERIÉR

Jsme chovatelská stanice s dlouholetou tradicí - 20 let, od roku 2003.

PŘEDPOKLÁDANÉ NAROZENÍ KONEC ZÁŘÍ. PRVNÍ A JEDINÁ ŠTĚŇATA Z TOHOTO SKVĚLÉHO SPOJENÍ.

NĚKOLIK GENERACÍ ZDRAVOTNĚ TESTOVANÝCH PSŮ S TĚMI NEJLEPŠÍMI ZDRAVOTNÍMI VÝSLEDKY

Mastin je pes klidný, trpělivý, vhodný k dětem a oddaný své rodině. Je to dobrý hlídač, skvělý rodinný pes a může žít celoročně venku.
Otec :
CESARION de KAMASTINO - DLK 0/0, DKK 0/0, vítěz speciální vystavy, klubový vítěz, ček. Český šampion atd...
(C.I.B. Biar Marques de Tramastera DLK 0/0, DKK 0/0, Španělsko & C.I.B. Bianca de Kamastino DLK 0/0, DKK 0/0)

Cesarion je mladý krásný, mohutný pes silné kostry a excelentní tělesné stavby. Jedná se o první krytí tímto úžasným psem. Otec i matka jsou výstavně velmi úspěšní,dva jeho sourozenci již získali titul SVĚTOVÉHO VÍTĚZE .
Matka :
CHUKY de MASAVILAN - import ze Španělska DLK 0/0, DKK 1/1
( Filemon I. de Trashumancia & Jira de San Martin de la Vega) Otec Chuky - Filemon ( Jorgin de Trashumancia & Eclipse de Trashumancia ) pochází ze známé a prestižní chovatelské stanice Trashumancia ve Španělsku ( chov Luis Esquiro Bolanos)

 

Pro více informací mě kontaktujte Tel. 737 579 015

                                Otec : Cesarion   matka Chuky

Chuky Cesarion

1 3

2

 

 

 

 

 

 

Naše štěňata se rodí doma, kde má fenka i se štěňaty k dispozici svou místnost, svůj klid a své soukromí.Rodí se "do ruky" to znamená, že celý porod se odehrává za naší asistence a pod dohledem veterinárního lékaře a do slova a do písmene se štěňátko narodí do ruky. Jsou tedy s námi v kontaktu hned od svého narození.

Základem našich štěňat pro správný vývoj je kvalitní strava, dostatek podnětů a kontaktu s člověkem a celou naší smečkou, pobyt a pohyb na čerstvém vzduchu za každého počasí. Štěňata jsou tak odolná, otužilá a za téměř 20 let chovu jsme nikdy neměli nachlazené nebo nemocné štěně. 

Našim štěňatům se dostává péče 24/7 to znamená, že se jim věnujeme  každý den - celý den.

Stejně kvalitní péče se dostává mamince štěňat - což je vůbec základ pro všechno, základ pro úspěšný odchov zdravého, početného vrhu štěňat.

Není pro nás důležitá účast na kynologických akcích (výstavy) ale milující domov. Na výstavách tedy netrváme a nikoho k tomu nenutíme, záleží na každém jestli má výstavní ambice nebo ne...Nicméne, nic to nemění na tom, že si u nás samozřejmě můžete vybrat krásné a špičkové štěně :-) Štěňata bývají rezervována zpravidla krátce po porodu, proto nás v případě zájmu o štěňátko kontaktujte s předstihem.

Všechna štěňata ,která odchází do nových domovů mají samozřejmě FCI rodokmen (průkaz původu)

Při odběru každý z vás obdrží kupní smlouvu samozřejmě, dále ústní poučení o tom jak o pejska pečovat, jak ho krmit a vychovávat, současně převezmete písemnou poučku pro nové majitele, kde najdete užitečné rady.

Při odběru jsou štěňata :

  • očkovaná přiměřeně věku
  • několikrát odčervená
  • označená mikročipem
  • zvyklá přes den na pobyt venku, aby si osvojila hygienické návyky
  • krmena špičkovým krmivem

Majitelům našich odchovů poskytujeme doživotně zdarma poradenství v oblasti kynologie, v případě nekorektního jednání ze strany majitele tento nárok definivně zaniká.

VŠICHNI NAŠI CHOVNÍ PSI JSOU OFICIÁLNĚ POSOUZENI NA DYSPLAZII NA RENTGENOLOGICKÉM A VYHODNOCOVACÍM PRACOVIŠTI ODBORNÉHO VETERINÁRNÍHO LÉKAŘE V ČESKÉ REPUBLICE. DLE PLATNÉHO MEZINÁRODNÍHO CHOVATELSKÉHO ŘÁDU - PODLE SMĚRNIC FCI.

Každého psa do chovu pečlivě vybíráme s přihlédnutím na požadované vlastnosti, at už jeho samotného, tak i včetně jeho předků v několika generacích.Jako jedni z mála provádíme selekci a jedince z jakýchkoliv důvodů nevyhovující do chovu NEZAŘAZUJEME. Psy si do chovu vybíráme a nemusíme nutně chovat na každém, kterého pořídíme. 

 

Ve svém pojetí chovu tedy využíváme pouze špičkové psy, kteří odpovídají našim náročným požadavkům.Pečlivě vybíráme rodičovské páry a to již několik let dopředu před uskutečněným vrhem štěňat.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat telefonicky,ráda vám na vše odpovím. Nepište emaily, není v mých časových možnostech odepisovat na to velké množství emailů denně. 


Kontakt - Contact

Kontaktní adresa - Contact adress

FCI KENNEL´S Malizi Doghouse & Dogstar´s Gang

Kristýna Malinovská & Daniel Hanák

 

Chovatelská stanice Malizi Doghouse

Kristýna Malinovská

Chovatelská stanice Dogstar´s Gang

Daniel Hanák

Adresa :

Rymice (okres Kroměříž) dříve Mysločovice (okr.Zlín)

Czech republic

E - mail, Whatsapp, Viber slouží výhradně pro zahraniční komunikaci. Zájemci z ČR a SK využijí jako prvotní kontakt níže uvedené telefonní číslo. Hovory se skrytou identitou budou odmítnuty.

Vážní zájemci nás mohou po předchozí telefonické domluvě navštívit. V případě, že již u nás máte domluvenou návštěvu, DODRŽUJTE prosím smluvený čas. 

Návštěvní hodiny : Pondělí - Neděle

                                 13.00 - 20.00 


Tel.:     +420 737 579 015
E-mail:   dogsmd27@gmail.com
Web:     www.malizidoghouse.cz

For English/WhatsApp/Viber  +420 737 579 015Buďte s námi také na facebooku
Dotaz / Rychlý kontakt
Antispam: Zadejte prosím číslo 78