Hogasha of malizi doghouse

" goshi " 85cm/70kg

Narozen : 22.6.2013                                                                                

  • čekatel - ŠAMPION POLSKA
  • BIG IV.
  • 2x CAC, 2x NDPWR,1x BOS, 1x BOB

Hogasha , domácím jménem Goshi.Vysoký, mohutný pes krásného exteriéru a excelentní tělesné stavby.Goshi je povahově úžasný pes, velmi lehce ovladatelný a hodný.Pohodář, který miluje děti. Je velmi otevřený ,přátelský a vyrovnaný. Je to pes s hodně zajímavým špičkovým původem, převážná většina předků USA - Japonsko. 85% jeho rodokmenu tvoří psi, které jsme osobně importovali ze zahraničí do České republiky. Oba jeho rodiče i prarodiče dožili/dožívají vysokého věku.Goshi je nepříbuzný k většině psů v Čr.


Hogasha, home name Goshi. A tall, powerfull male with a beautifull exterior and excellent body structure. Goshi is an amazing male , very easy to handle. It is a patient male who loves children.He is very friendly, open and has a balanced nature. It is a dog with very interesting, top origin, most of the ancestors of the USA - Japan. 85% of his pedigree consist of dogs that we personally imported from abroad to the Czech republic. Both of his parents and grandparents lived or are still living to old age. Goshi is unrelated to most of dogs in the CZ.

 

hogasha 1

 


Kontakt - Contact

Kontaktní adresa - Contact adress

FCI KENNEL´S Malizi Doghouse & Dogstar´s Gang

Kristýna Malinovská & Daniel Hanák

 

Chovatelská stanice Malizi Doghouse

Kristýna Malinovská

Chovatelská stanice Dogstar´s Gang

Daniel Hanák

Adresa :

Rymice (okres Kroměříž) dříve Mysločovice (okr.Zlín)

Czech republic

E - mail, Whatsapp, Viber slouží výhradně pro zahraniční komunikaci. Zájemci z ČR a SK využijí jako prvotní kontakt níže uvedené telefonní číslo. Hovory se skrytou identitou budou odmítnuty.

Vážní zájemci nás mohou po předchozí telefonické domluvě navštívit. V případě, že již u nás máte domluvenou návštěvu, DODRŽUJTE prosím smluvený čas. 

Návštěvní hodiny : Pondělí - Neděle

                                 13.00 - 20.00 


Tel.:     +420 737 579 015
E-mail:   dogsmd27@gmail.com
Web:     www.malizidoghouse.cz

For English/WhatsApp/Viber  +420 737 579 015Buďte s námi také na facebooku
Dotaz / Rychlý kontakt
Antispam: Zadejte prosím číslo 39