Giggles of Malizi Doghouse

Giggles

77cm/ 72kg

Zdravotní výsledky : DKK 0/0, DLK 0/0

Giggles je pes úžasné povahy, žijící v rodině s několika dětmi různého věku a také se psími a kočičími kamarády. Je to pes hodný, klidný, pohodový a trpělivý. Oba jeho rodiče jsou opravdu velcí a mohutní, majestátní psi. A stejně jako on povahově bezvadní, velmi lehce ovladatelní a oba mají ty nejlepší možné zdravotní výsledky. Giggles je krásný, typický pes, výborného exteriéru a se zajímavým původem převážně importovaných předků ze zahraničí a současně jeho předkové patří k výstavně nejúspěšnějším psům v Evropě. 

Naše psy nenabízíme ke krytí pro veřejnost. 


77cm/72kg 

Health tests: HD 0/0,ED 0/0

Giggles is a dog with a wonderful personality, living in a family with several children of different ages and also with canine And cat friends. He is a kind, calm, relaxed and patient dog. Both his parents are really big and powerful, majestic dogs. And just like him have awesome character, very easy to handle and both have the best possible health results. Giggles is a beautiful, typical dog, with an excellent exterior and with an interesting origin of mostly imported ancestors from abroad, and at the same time his ancestors belong to the most successful show dogs in Europe.

Giggles


Kontakt - Contact

Kontaktní adresa - Contact adress

FCI KENNEL´S Malizi Doghouse & Dogstar´s Gang

Kristýna Malinovská & Daniel Hanák

 

Chovatelská stanice Malizi Doghouse

Kristýna Malinovská

IČO : 75698048 

Chovatelská stanice Dogstar´s Gang

Daniel Hanák

IČO : 09806661 

Adresa :

Rymice 23, 76901 (okres Kroměříž) 

Czech republic - Europe 

E - mail, Whatsapp, Viber slouží výhradně pro zahraniční komunikaci. Zájemci z ČR a SK využijí jako prvotní kontakt níže uvedené telefonní číslo. Hovory se skrytou identitou budou odmítnuty.

Vážní zájemci nás mohou po předchozí telefonické domluvě navštívit. V případě, že již u nás máte domluvenou návštěvu, DODRŽUJTE prosím smluvený čas. 

Návštěvní hodiny : Pondělí - Neděle

                                 13:00 - 20:00 


Tel.:     +420 737 579 015
E-mail:   dogsmd27@gmail.com
Web:     www.malizidoghouse.cz

For English/WhatsApp/Viber  +420 737 579 015

If you have any questions About puppies / shipping juist text me or call me.

 Buďte s námi také na facebooku
Dotaz / Rychlý kontakt
Antispam: Zadejte prosím číslo 59