Tosa inu štěňata - tosa inu puppies

tosa inu štěňata - tosa inu for sale - tosa inu puppies - tosa inu pupps te koop - tosa inu cucciolo - tosa inu welpen - tosa pupps

ŠTĚNATA PO RODIČÍCH NEJVYŠŠÍCH KVALIT

VÝBORNÉ ZDRAVOTNÍ VÝSLEDKY, FANTASTICKÁ POVAHA, ŠPIČKOVÝ EXTERIÉR

20 LET ZKUŠENOSTÍ S TÍMTO PLEMENEM

Přijímáme rezervace na štěňata JARO 2023

Většina předků v rodokmenu štěňat patří k absolutní špičce u nás i ve světě, velmi zajímavý původ Japonsko - Amerických předků, kteří se u nás v ČR vyskytují jen sporadicky.Štěňata budou v době odběru zvyklá na pobyt venku a výborně socializovaná. Samozřejmě očkovaná, čipovaná, pod dohledem veterinárního lékaře atd... Na chovu a výstavách netrváme. Více informací telefonicky 737 579 015

Oba rodiče mají NADSTANDARTNÍ ZDRAVOTNÍ VÝSLEDKY - kyčle, lokty, ramena, páteř - VŠE SUPER A ZCELA BEZ DYSPLAZIE. Matka TORVI import s vysokým podílem japonské krve, Otec MUFFASA (Mufík) má oba rodiče dovoz ze zahraničí,linie evropských, světových vítězů. Několik generací zdravotně testovaných psů.

                         Otec MUFFASA        matka TORVI 

 

Torvi  Muf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Naše štěňata se rodí doma, kde má fenka i se štěňaty k dispozici svou místnost, svůj klid a své soukromí.Rodí se "do ruky" to znamená, že celý porod se odehrává za naší asistence a pod dohledem veterinárního lékaře a do slova a do písmene se štěňátko narodí do ruky. Jsou tedy s námi v kontaktu hned od svého narození.

Základem našich štěňat pro správný vývoj je kvalitní strava, dostatek podnětů a kontaktu s člověkem a celou naší smečkou, pobyt a pohyb na čerstvém vzduchu za každého počasí. Štěňata jsou tak odolná, otužilá a za téměř 20 let chovu jsme nikdy neměli nachlazené nebo nemocné štěně. 

Našim štěňatům se dostává péče 24/7 to znamená, že se jim věnujeme  každý den - celý den.

Stejně kvalitní péče se dostává mamince štěňat - což je vůbec základ pro všechno, základ pro úspěšný odchov zdravého, početného vrhu štěňat.

Není pro nás důležitá účast na kynologických akcích (výstavy) ale milující domov. Na výstavách tedy netrváme a nikoho k tomu nenutíme, záleží na každém jestli má výstavní ambice nebo ne...Nicméne, nic to nemění na tom, že si u nás samozřejmě můžete vybrat krásné a špičkové štěně :-) Štěňata bývají rezervována zpravidla krátce po porodu, proto nás v případě zájmu o štěňátko kontaktujte s předstihem.

Všechna štěňata ,která odchází do nových domovů mají samozřejmě FCI rodokmen (průkaz původu)

Při odběru každý z vás obdrží kupní smlouvu samozřejmě, dále ústní poučení o tom jak o pejska pečovat, jak ho krmit a vychovávat, současně převezmete písemnou poučku pro nové majitele, kde najdete užitečné rady.

Při odběru jsou štěňata :

  • očkovaná přiměřeně věku
  • několikrát odčervená
  • označená mikročipem
  • zvyklá přes den na pobyt venku, aby si osvojila hygienické návyky
  • krmena špičkovým krmivem

VŠICHNI NAŠI CHOVNÍ PSI JSOU OFICIÁLNĚ POSOUZENI NA DYSPLAZII NA RENTGENOLOGICKÉM A VYHODNOCOVACÍM PRACOVIŠTI ODBORNÉHO VETERINÁRNÍHO LÉKAŘE V ČESKÉ REPUBLICE. DLE PLATNÉHO MEZINÁRODNÍHO CHOVATELSKÉHO ŘÁDU - PODLE SMĚRNIC FCI.

SELEKTIVNÍM VÝBĚREM , DLOUHOLETOU PRAXÍ A VLASTNÍMI ZNALOSTMI JSME DOSÁHLI VÝBORNÝCH VÝSLEDKŮ PŘI TESTOVÁNÍ DYSPLAZIE.

Každého psa do chovu pečlivě vybíráme s přihlédnutím na požadované vlastnosti, at už jeho samotného, tak i včetně jeho předků v několika generacích.Jako jedni z mála provádíme selekci a jedince z jakýchkoliv důvodů nevyhovující do chovu NEZAŘAZUJEME. Psy si  do chovu vybíráme a nemusíme nutně chovat na každém, kterého pořídíme. 

Ve svém pojetí chovu tedy využíváme pouze špičkové psy, kteří odpovídají našim náročným požadavkům.Pečlivě vybíráme rodičovské páry a to již několik let dopředu před uskutečněným vrhem štěňat. 

Někteří z našich odchovanců žijí v rodinách s handikepovanými dětmi, kde v podstatě plní funkci canisterapeutického psa.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat telefonicky,ráda vám na vše odpovím. Nepište emaily, není v mých časových možnostech odepisovat na to velké množství emailů denně.


ŠTĚŇÁTKA Z PŘEDCHOZÍCH VRHŮ :-)

112233

                                                                                                                                                        

1213

 

1415

 

161718

 

2123

 

242526

 

 

333435

 

363739

123

45

6ab

 

dfh4041

424344

4548495051

 

52 5354

 

5556

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                

Doplňující informace : 

Veškerý obsah těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu autorského zákona. Žádná část nesmí být reprodukována v jakékoliv formě bez písemného souhlasu chovatelské stanice Malizi Doghouse. Není možné přejímat texty, části textů, fotografie, ani je žádným způsobem šířit či používat k propagaci jiných webových stránek.

 


Kontakt - Contact

Kontaktní adresa - Contact adress

FCI KENNEL´S Malizi Doghouse & Dogstar´s Gang

Kristýna Malinovská & Daniel Hanák

 

Chovatelská stanice Malizi Doghouse

Kristýna Malinovská

Chovatelská stanice Dogstar´s Gang

Daniel Hanák

Adresa :

Rymice (okres Kroměříž) dříve Mysločovice (okr.Zlín)

Czech republic

E - mail, Whatsapp, Viber slouží výhradně pro zahraniční komunikaci. Zájemci z ČR a SK využijí jako prvotní kontakt níže uvedené telefonní číslo. Hovory se skrytou identitou budou odmítnuty.

Vážní zájemci nás mohou po předchozí telefonické domluvě navštívit. V případě, že již u nás máte domluvenou návštěvu, DODRŽUJTE prosím smluvený čas. 

Návštěvní hodiny : Pondělí - Neděle

                                 13.00 - 20.00 


Tel.:     +420 737 579 015
E-mail:   dogsmd27@gmail.com
Web:     www.malizidoghouse.cz

For English/WhatsApp/Viber  +420 737 579 015Buďte s námi také na facebooku
Dotaz / Rychlý kontakt
Antispam: Zadejte prosím číslo 85