Chuky de Masavilan

import Španělsko

Zdravotní výsledky : DKK 1/1, DLK 0/0

Chuky - domácím jménem Čuki, je krásná fenka importovaná přímo ze Španělska. Čuki se narodila ve svém přirozeném prostředí mezi zvířaty. Její otec je nádherný pes - Filemon I. de Trashumancia, matka Jira de San Martin de la Vega. Je to 100 % hlídačka, hlídá vše co je doma a bere to zodpovědně. Od té doby co máme Čukinu už nepotřebujeme zvonek :-) Je to fenka velmi oddaná své rodině, nekonfliktní, velmi trpělivá. Není to žádný lenoch, je výborně pohyblivá a ve smečce přirozená autorita.


Health tests : HD 1/1, ED 0/0

Chuky - home name Čuki is a beautifull female imported directly from Spain. Čuki was born in her natural enviroment among animals. Her father is beautifull male - Filemon I. de Trashumancia,mother Jira de San Martin de la Vega. She is a 100 % security guard, she guards everything at home and takes it responsibly. Since we have Chukina, we dont need a door bell :-) She is very devoted female to her family, non conflicting, very patient. She is relatively active dog, not lazy at all, she have very good movement and is natural authority in the pack.

Čuki


Kontakt - Contact

Kontaktní adresa - Contact adress

FCI KENNEL´S Malizi Doghouse & Dogstar´s Gang

Kristýna Malinovská & Daniel Hanák

 

Chovatelská stanice Malizi Doghouse

Kristýna Malinovská

IČO : 75698048 

Chovatelská stanice Dogstar´s Gang

Daniel Hanák

IČO : 09806661 

Adresa :

Rymice (okres Kroměříž) dříve Mysločovice (okr.Zlín)

Czech republic

E - mail, Whatsapp, Viber slouží výhradně pro zahraniční komunikaci. Zájemci z ČR a SK využijí jako prvotní kontakt níže uvedené telefonní číslo. Hovory se skrytou identitou budou odmítnuty.

Vážní zájemci nás mohou po předchozí telefonické domluvě navštívit. V případě, že již u nás máte domluvenou návštěvu, DODRŽUJTE prosím smluvený čas. 

Návštěvní hodiny : Pondělí - Neděle

                                 13:00 - 20:00 


Tel.:     +420 737 579 015
E-mail:   dogsmd27@gmail.com
Web:     www.malizidoghouse.cz

For English/WhatsApp/Viber  +420 737 579 015

If you have any questions About puppies / shipping juist text me or call me.

 Buďte s námi také na facebooku
Dotaz / Rychlý kontakt
Antispam: Zadejte prosím číslo 31