Bimo

Dovoz ze zahraničí

74cm/72kg

Zdravotní výsledky : DKK 0/0, DLK 0/0, OCD nepostižen/nepostižen

Bimo je fenka přátelské a milé povahy, výborná společnice na výletech, ráda cestuje.Velmi inteligentní  (chytrá jak opička) :-D vyrovnaná, mazlivá a veselá povaha.Exteriérově opravdu krásná, typická a kompaktní fenka správné výšky a mohutnosti ( tak akorát :-) ) Je to fenka líbivého typu. Miluje štěňátka všech věkových kategorií, ke kterým je velmi opatrná a ohleduplná.Je výborně pohyblivá a neuvěřitelně mrštná a hbitá. Je to naše atletka :-D Bimo má výstavně velmi úspěšné předky,rodiče šampioni (matka Evropská vítězka, 30x vítězka plemene BOB atd..) To jen ve zkratce, je toho opravdu hodně ;-)


Health tests : HD 0/0, ED 0/0, OCD negative /negative

Bimo is also imported by us to Czech republic from abroad. It is a female with a friendly and nice nature. En excellent companion on trips - she likes to travel. She is very intelligent "smart as a monkey " :-D balanced and cheerfull nature.She is a female of likeable type, excellent movement, compact body structure.Loves puppies of all ages to whom she is very carefull and consedirate. Bimo is very mobile and incedibly agile, she is our athlete. She has very succesfull ancestors, parents are champions (mother European winner, 30x best of breed)...and there is many many more...

Bimuška


Kontakt - Contact

Kontaktní adresa - Contact adress

TOSA INU BREEDER - TOSA INU PUPPIES FOR SALE 

FCI KENNEL´S Malizi Doghouse & Dogstar´s Gang

Kristýna Malinovská & Daniel Hanák

 

Chovatelská stanice Malizi Doghouse

Kristýna Malinovská

IČO : 75698048 

Chovatelská stanice Dogstar´s Gang

Daniel Hanák

IČO : 09806661 

Adresa :

Rymice 23, 76901 (okres Kroměříž) 

Czech republic - Europe 

E - mail, Whatsapp, Viber slouží výhradně pro zahraniční komunikaci. Zájemci z ČR a SK využijí jako prvotní kontakt níže uvedené telefonní číslo. Hovory se skrytou identitou budou odmítnuty.

Vážní zájemci nás mohou po předchozí telefonické domluvě navštívit. V případě, že již u nás máte domluvenou návštěvu, DODRŽUJTE prosím smluvený čas. 

Návštěvní hodiny : Pondělí - Neděle

                                 13:00 - 20:00 

 


Tel.:     +420 737 579 015
E-mail:   dogsmd27@gmail.com
Web:     www.malizidoghouse.cz

For English/WhatsApp/Viber  +420 737 579 015

If you have any questions About puppies / shipping juist text me or call me.

 Buďte s námi také na facebooku
Dotaz / Rychlý kontakt
Antispam: Zadejte prosím číslo 35